Opinie

Bardzo dziękujemy za pomoc – na pewno będziemy Pana polecać rodzinie i znajomym. 🙂

Jacek, Poznań-Michałowo

Dziękujemy za pomoc! Pozdrawiamy

M&M, Tulce

Dzień dobry, dziękuję za pomoc w odbiorze mieszkania. Faktura doszła, wszystko się zgadza. Na pewno będę pamiętał i w miarę potrzeb polecał. Pozdrawiam serdecznie.

Michał z Poznania

Dziękuję bardzo za usługę i za staranność w wykonaniu pracy. Na pewno polecę Pana znajomym.

Łukasz, Komorniki

Fakturę otrzymałem, wszystko się zgadza. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i wszelkie porady Panie Jarosławie. Bardzo nam Pan pomógł !

Jacek z Poznania

Dziękujemy panu bardzo, nie wiem co byśmy bez pana zrobili.

Joanna z Dąbrówki

Teraz już wiem, że dobrze zrobiłem decydując się na Pana usługi przy uzyskaniu warunków zabudowy. Ja nigdy bym sobie nie poradził z napisaniem w taki sposób odwołania do SKO.

Michał, Poznań

Zleciliśmy Panu przygotowanie wszystkich dokumentów, nie dlatego, że sami nie dalibyśmy rady, ale dlatego, że faktycznie nie mieliśmy ani czasu, ani siły na latanie po urzędach, a gdybyśmy się w czymś pomylimy to musielibyśmy biegać podwójnie i poświęcać na to dwa razy więcej czasu. Tak więc dziękujemy za wszystko, za liczne rady i uwagi, i życzymy co niemiara zleceń.

Teofil ze Swarzędza

Dziękujemy za dzisiejszą pomoc, ale chcielibyśmy by Pan przyjechał jeszcze raz na drugi odbiór po usunięciu dzisiejszych usterek.

Małgorzata z miejscowości Plewiska

Dziękuję bardzo, faktura dotarła. Jeszcze raz dziękuję za odbiór mieszkania, bez Pana bym sobie nie poradził.

Jacek z m. Zalasewo

Dziękuję bardzo za pomoc, udało się dołączyć protokół jako załącznik do aktu notarialnego.

Sandra, Poznań

Korzystałem z usług Pana Jarosława przy odbiorze mieszkania. Polecam wszystkim. Pan Jarosław dokładnie sprawdził całe mieszkanie, instalacje. Wszystko sprawnie i dokładnie, wyłapał każdy problem. Ogólnie recepta na to jak nie mieć stresu przy odbiorze mieszkania i pewność, że wszystko jest dobrze zrobione.

Jacek, Poznań

Firma ALLORA dziękuje wszystkim, którzy skorzystali już z usług naszej firmy.

Są to setki osób wyrażających swoją wdzięczność w różnoraki sposób. Najlepszym dowodem, że zyskujemy zaufanie wśród klientów jest fakt, iż 60 ÷ 70% naszych zleceniodawców stanowią osoby, które trafiły do nas z polecenia.