Dziękuję bardzo za usługę i za staranność w wykonaniu pracy. Na pewno polecę Pana znajomym.

Łukasz, Komorniki

Fakturę otrzymałem, wszystko się zgadza. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i wszelkie porady Panie Jarosławie. Bardzo nam Pan pomógł !

Jacek z Poznania

Dziękujemy panu bardzo, nie wiem co byśmy bez pana zrobili.

Joanna z Dąbrówki

Teraz już wiem, że dobrze zrobiłem decydując się na Pana usługi przy uzyskaniu warunków zabudowy. Ja nigdy bym sobie nie poradził z napisaniem w taki sposób odwołania do SKO.

Michał z Poznania

Zleciliśmy Panu przygotowanie wszystkich dokumentów, nie dlatego, że sami nie dalibyśmy rady, ale dlatego, że faktycznie nie mieliśmy ani czasu, ani siły na latanie po urzędach, a gdybyśmy się w czymś pomylimy to musielibyśmy biegać podwójnie i poświęcać na to dwa razy więcej czasu. Tak więc dziękujemy za wszystko, za liczne rady i uwagi, i życzymy co niemiara zleceń.

Teofil ze Swarzędza

Dziękujemy za dzisiejszą pomoc, ale chcielibyśmy by Pan przyjechał jeszcze raz na drugi odbiór po usunięciu dzisiejszych usterek.

Małgorzata z miejscowości Plewiska

Dziękuję bardzo, faktura dotarła. Jeszcze raz dziękuję za odbiór mieszkania, bez Pana bym sobie nie poradził.

Jacek z m. Zalasewo

Dziękuję bardzo za pomoc, udało się dołączyć protokół jako załącznik do aktu notarialnego.

Sandra z Poznania

Korzystałem z usług Pana Jarosława przy odbiorze mieszkania. Polecam wszystkim. Pan Jarosław dokładnie sprawdził całe mieszkanie, instalacje. Wszystko sprawnie i dokładnie, wyłapał każdy problem. Ogólnie recepta na to jak nie mieć stresu przy odbiorze mieszkania i pewność, że wszystko jest dobrze zrobione.

Jacek


Pokaż ALLORA invest na większej mapie

Partnerzy

logo-inzynierowie1

allora3150