Działka budowlana Pobiedziska 1522m

Na sprzedaż – uzbrojona działka budowlana – Nieaktualne – działka już SPRZEDANA!
Powierzchnia: 1522 m2
Adres nieruchomości: Pobiedziska, ul. Chabrowa, dz. 28/25.
Uzbrojenie terenu:

  • woda – na działce,
  • prąd – szafka na działce,
  • gaz – w ulicy Chabrowej
  • kanalizacja sanitarna – w ulicy Chabrowej

Informacje dodatkowe:
Działka położona na nowo – powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.
Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Budynek mieszkalny do dwóch kondygnacji plus poddasze użytkowe, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej – na przykład małej,  cichej działalności warsztatowej. Część warsztatowa powinna być oddzielona od części mieszkalnej zwartym pasem zieleni. Możliwość zastosowania w projekcie budynku mieszkalnego dachu dwu lub wielospadowego. Przy działce jak w jej okolicy brak jest występujących napowietrznych linii energetycznych. Dojazd do działki – bardzo dobry. Ulica Poznańska jest już zrobiona, pokryta asfaltową jezdnią, od niej tylko 200 m po utwardzonej nawierzchni. Zapraszam do oglądania!
Okolica jest bardzo spokojna, w najbliższym rejonie nie ma uciążliwych zakładów pracy i hałaśliwych domów towarowych. W planach miasta Pobiedziska jest wykonanie nawierzchni ulicy Chabrowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ wszystkie media są już w drodze wykonane. Kanalizacja deszczowa wykonywana jest łącznie z nawierzchnią jezdni.
Sprzedaż działki może nastąpić (według uznania klienta) z wariantem lub bez podpisania umowy na usługę budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego minimum do stanu surowego otwartego (w tym wszystkie formalności). Projekt budynku – dowolny wg uznania Inwestora. Działka znalazła swojego nabywcę w bardzo krótkim czasie od dnia ukazania się ogłoszenia o sprzedaży.

Firma ALLORA dziękuje wszystkim, którzy skorzystali już z usług naszej firmy.

Są to setki osób wyrażających swoją wdzięczność w różnoraki sposób. Najlepszym dowodem, że zyskujemy zaufanie wśród klientów jest fakt, iż 60 ÷ 70% naszych zleceniodawców stanowią osoby, które trafiły do nas z polecenia.