Mieszkanie 73,50 m, III piętro

Mieszkanie 73,50 m2, os. Bolesława Śmiałego, Poznań – Nieaktualne – mieszkanie SPRZEDANE!
Na sprzedaż lub wynajem:
Powierzchnia 73,50 m2
Piętro III  w IV piętrowym budynku, z bardzo ciekawą lokalizacją – w niedalekiej odległości bez przechodzenia przez ruchliwe ulice znajdują się: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum. Przy budynku jest nowa Biedronka. Blisko jest też do szybkiego tramwaju tzw. Pestki, Banku PKO BP, bankomatu WBK. Dobre miejsce dla studentów UAM, którzy do Kampusu na Morawsku mają 15 min. pieszo.
Adres: Piątkowo, osiedle Bolesława Śmiałego 10
Ilość pokoi: 4
Pokoje są umeblowane i zawierają łóżka sosnowe jedno-osobowe, półki na książki, biurka, krzesła, telewizor, stoliki, fotele. W pokojach i na korytarzu położony jest na podłodze parkiet. Mieszkanie posiada garderobę jako osobne pomieszczenie i dodatkowo w korytarzu szafę w stałej zabudowie oraz liczne i przydatne pawlacze. WC i łazienka – osobno. Obydwa te pomieszczenia na podłodze i na ścianach posiadają płytki ceramiczne. Biały montaż – firmy “Koło”. Kuchnia jest w pełni wyposażona tzn. zawiera: lodówkę, kuchenkę gazową wraz z piekarnikiem elektrycznym, zlewozmywak, komplet całkowicie wystarczających mebli w kolorze białym. Dla wynajmujących pozostawione zostaną również garnki, sztućce i talerze. Wszystkie okna są drewniane, ale nowej generacji. Przy podpisaniu umowy najmu zapisywany jest paragraf, mówiący o wyrażeniu zgody na podłączenie się na kosz najemcy dowolnego operatora telewizyjnego i internetowego.
Mieszkanie znalazło swojego nabywcę w ciągu jednego tygodnia od daty ukazania się ogłoszenia.

Firma ALLORA dziękuje wszystkim, którzy skorzystali już z usług naszej firmy.

Są to setki osób wyrażających swoją wdzięczność w różnoraki sposób. Najlepszym dowodem, że zyskujemy zaufanie wśród klientów jest fakt, iż 60 ÷ 70% naszych zleceniodawców stanowią osoby, które trafiły do nas z polecenia.