O firmie ALLORA

Od 2006 r. ALLORA INVEST, a od 2013 r. ALLORA jest małym przedsiębiorstwem prywatnym. Założycielem i właścicielem jest magister inżynier budownictwa wodnego. Tytuł magistra inżyniera zdobył w 1991 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w poznańskim przedsiębiorstwie “ENERGOPOL 7” będącym podwykonawcą przy budowie budynku biurowego siedziby firmy Daewoo oraz budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, jako inżynier budowy. Od 1998 r. pełnił obowiązki inspektora ds. formalno–prawnych w dwóch bardzo znanych na rynku poznańskim firmach deweloperskich, realizujących domy mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej i wolno-stojącej oraz budynki mieszkalne wielorodzinne i biurowe. Od 2003 r. pracował jako kierownik projektu w przedsiębiorstwie budowlanym wykonującym roboty instalacyjne dla innych zakładów pracy. Od 2006 r. założył własną firmę pod nazwą: ALLORA INVEST z siedzibą w Poznaniu i prowadzi ją do dnia dzisiejszego, ale pod nową zmienioną nazwą: ALLORA z siedzibą w Złotnikach. W ramach funkcjonowania firmy osoby pracujące i współpracujące posiadają wyczerpującą wiedzę branżową popartą wieloletnim doświadczeniem oraz dysponują uprawnieniami budowlanymi m.in. konstrukcyjno – budowlanymi bez ograniczeń 7132/97/W/2001 wraz z wpisem do Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa nr ewid. WKP/BO/5997/02 . ALLORA współpracuje i wykonuje usługi na rzecz Centrum Usług Techniczno-Organizacyjnych Budownictwa Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w Poznaniu – CUTOB PZITB.

ALLORA:

 • świadczy wysoką jakość usług każdemu klientowi bez wyjątku,
 • zapewnia  wysoki poziom wiedzy poparty wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników i współpracowników posiadających uprawnienia budowlane wraz z wpisem do Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
 • stosuje nowoczesne narzędzia pracy, profesjonalne przyrządy pomiarowe,
 • jest rzetelnym przedsiębiorstwem działającym na poznańskim rynku od 2006 roku,
 • gwarantuje uczciwość oraz jasność i przejrzystość rozliczeń finansowych,
 • służy pomocą i radą, wsparciem merytorycznym nawet po zakończeniu usługi nie pozostawiając klienta samego z nowymi  problemami,
 • gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych zgodnie z procedurami RODO.

Korzyści z wyboru usług świadczonych przez ALLORA jest znacznie więcej.

Pozwól nam sprawić, czy i Ty znajdziesz się wśród zadowolonych klientów.

Firma ALLORA dziękuje wszystkim, którzy skorzystali już z usług naszej firmy.

Jest to znaczne grono osób wyrażających swoją wdzięczność w różnoraki sposób. Najlepszym dowodem, że zyskujemy zaufanie wśród klientów jest fakt, iż 70 ÷ 80% naszych zleceniodawców stanowią osoby, które trafiły do nas z polecenia. Chcemy nadal podążać tą drogą, bo jesteśmy przekonani, że uczciwość i pełen profesjonalizm we wszystkich naszych realizowanych zleceniach przynosi klientom i nam satysfakcję z wykonanego zadania. Osiągnięcie wielkich zysków finansowych odchodzi na dalszy plan. Naszym priorytetem jest niesienie pomocy osobom, które nie potrafią uporać się ze swoimi problemami w branży budowlanej, mniej im znanej. Ze szczególnym uwzględnieniem ze swoją ofertą wychodzimy na przeciw osobom fizycznym, a nie instytucjom i firmom.
Czy wszystkie usługi cieszą się tą samą popularnością?
Nie, ale można po ponad czternastoletnim okresie działalności powiedzieć, że największym powodzeniem wśród naszych klientów cieszy się:

 • odbiór techniczny mieszkania i domu od dewelopera w Poznaniu
 • prowadzenie spraw formalnych przed rozpoczęciem inwestycji do uzyskania pozwolenia na budowę
 • wynajem sprzętu budowlanego i ogrodniczego

Z sukcesem realizujemy również inne usługi zamieszczone w naszej ofercie.
Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, dziękujemy za pamięć o firmie ALLORA przy polecaniu naszych usług innym osobom, życzymy powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.

Zestawienie oferowanych usług:

oraz dodatkowo:

 • pilotaż wycieczek do Włoch
 • współorganizacja wycieczek turystycznych w ramach pomocy przy układaniu programów imprez,
 • organizacja techniczna szkoleń dla branży budowlanej i kursów przygotowujących do egzaminu na uprawnienia budowlane – CUTOB PZITB.
CUTOB PZITB Poznań

Osoba kontaktowa: Robert lub Jarek

Liczba pracowników: do 4 osób.

Rok założenia: 2006

Firma ALLORA dziękuje wszystkim, którzy skorzystali już z usług naszej firmy.

Są to setki osób wyrażających swoją wdzięczność w różnoraki sposób. Najlepszym dowodem, że zyskujemy zaufanie wśród klientów jest fakt, iż 60 ÷ 70% naszych zleceniodawców stanowią osoby, które trafiły do nas z polecenia.