Dziękujemy!

Firma ALLORA dziękuje wszystkim, którzy skorzystali już z usług naszej firmy.

Są to setki osób wyrażających swoją wdzięczność w różnoraki sposób. Najlepszym dowodem, że zyskujemy zaufanie wśród klientów jest fakt, iż 50 ÷ 60% naszych zleceniodawców stanowią osoby, które trafiły do nas z polecenia. Chcemy nadal podążać tą drogą, bo jesteśmy przekonani, że uczciwość i pełen profesjonalizm we wszystkich naszych realizowanych zleceniach przynosi i będzie dostarczał klientom i nam satysfakcję z wykonanego zadania. Osiągnięcie wielkich zysków finansowych odchodzi na dalszy plan. Naszym priorytetem jest niesienie pomocy osobom, które nie potrafią uporać się ze swoimi problemami w branży budowlanej im nie znanej. Ze szczególnym uwzględnieniem ze swoją ofertą wychodzimy na przeciw osób fizycznych a nie instytucji i firm.
Czy wszystkie usługi cieczą się tą samą popularnością?
Nie, ale można po kilkuletnim okresie działalności ogłosić, że największym powodzeniem wśród naszych klientów cieszy się:

  • odbiór techniczny mieszkania i domu od dewelopera w Poznaniu
  • prowadzenie spraw formalnych przed rozpoczęciem inwestycji do uzyskania pozwolenia na budowę
  • wynajem sprzętu budowlanego i ogrodniczego
  • doradztwo w sprawie wyboru dewelopera i zakupu nieruchomości.

Z sukcesem realizujemy również inne usługi zamieszczone w naszej ofercie.
Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, dziękujemy za pamięć o firmie ALLORA przy polecaniu naszych usług innym osobom, życzymy powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.